United Call Centers

Karrier

Érvek a United Call Centers mellett

  • Több mint 20 éves tapasztalat
  • 100 fő feletti átlagos munkavállalói létszám
  • Hosszú távú üzleti kapcsolatok
  • BAZ megyei TOP 100 cég tagja
  • Regionális piacvezető pozíció
  • Tagja az ENSZ Global Compact-nek, amely a világ legnagyobb emberi jogi, munkaügyi, környezetvédelmi és korrupció ellenes kezdeményezése
Munkakörnyezet

  • Tömegközlekedéssel is könnyen megközelíthető iroda Miskolc belvárosában
  • Jól felszerelt, kulturált irodai környezet
  • Ergonomikus munkaállomások
Juttatások

  • Versenyképes bér
  • Teljesítményarányos bónusz
  • Választható béren kívüli juttatások
  • Munkába járás támogatása
  • Szakmai továbbképzések, tanfolyamok, tanulmányok támogatása
  • Munkatársi kedvezmények partnervállalatainknál
  • United Call Centers Minőség-díj
  • Jubileumi bónuszok
  • Céges rendezvények
  • Támogatott árú italautomaták az iroda területén
  • Kulturális- és sportesemények látogatásának támogatása
  • Élethelyzethez igazodó segítségek
Fejlődési lehetőségek

Tréningek, képzések

  • Specifikus szakmai képzések
  • Kommunikációs képzések
  • Soft-skill tréningek
  • Nyelvi képzések

Vezetővé válás
Cégünk filozófiája, hogy a vezetőinket lehetőség szerint belső pályázat útján választjuk ki. Így számos fejlődési, előrelépési lehetőség adódik azok számára akik:

  • éreznek magukban ambíciót arra, hogy részt vegyenek a United Call Centers utánpótlás programjában
  • hosszú távon a United Call Centersnél képzelik el jövőjüket
  • magabiztosan és jól kommunikálnak
  • könnyen építenek ki kapcsolatokat és szeretnek másoknak segíteni
  • jó szervező készséggel rendelkeznek
  • rugalmasak és képesek önállóan dolgozni
Egészségmenedzsment

A stratégiánk magába foglal minden olyan juttatási formát és vezetői döntést, amely az alkalmazottak egészséges életmódjára, kiegyensúlyozott életvitelére irányul. Ezek által csökken a betegállományban töltött napok száma és javul a mindennapos munkaminőség színvonala.

  • munkaszervezés javítása (pl. munkakör-rotáció, munkakörbővítés)
  • munkavállalók bevonása a munkakörnyezet javítását célzó folyamatba, szükségleteik, véleményük figyelembevétele
  • stressz kezeléséről szóló tanfolyamok biztosítása
  • sport és wellness centrum díjmentes látogatásának biztosítása
  • rekreációs programok
  • influenza elleni vakcina árának megtérítése
  • irodába telepített életmentő készülék
  • munkavállalók támogatása a dohányzásról való leszokásban

Utam a UCC-hez

2017 júliusában álláskeresőként pályáztam több pozícióra is, hogy korábban megszerzett call centeres tudásomat kamatoztassam. Augusztusban épp egy állásinterjúról jöttem ki, amikor csörgött a telefonom. Két körös interjú és egy tréning után 2 éve erősítem a villamosenergiával foglalkozó csapatot.

Felejthetetlen pillanatom

A UCC-USE képzési akadémián lehetőségem volt csapatépítő tréningen részt venni. A Harsányi Kalandparkban rendezett versenyprogram sikeresen és hatékonyan kovácsolta erősebbé a csapatunkat. A csapatépítő rendezvény végén, a légifolyosón átcsúszás ugyancsak emlékezetes élmény marad.

Miért szeretek itt dolgozni?

Kollégáimmal, közvetlen vezetőimmel nagyrészt azonos a korosztályúak vagyunk, így a fiatalos csapat által könnyen tudunk átlendülni a napi nehézségeken és feloldani a hangulatot egy feszített kampányidőszakban. Ez számomra nagyon fontos a sikeres együttműködéshez.

Céljaim

A jelenlegi pozíciómban folyamatosan maximálisan teljesíteni és a karrierlehetőségek keretein belül folyamatosan fejlődni.

UCC - Karrier
Tibi

Vivien

2019 február végén kezdtem a UCC-nél dolgozni. 2019 júliusban lettem a hónap dolgozója, így úgy érzem, az eddig befektetett energia meghozta a gyümölcsét. Fontos volt számomra, hogy olyan munkahelyem legyen, ahol a hétvégék szabadok és ezt a UCC-nél megkapom.

Sosem felejtem el betanulásnál az első hívásomat, nagyon féltem tőle. Utólag visszagondolva viszont sikerélmény! 🙂

Motiváló maga az iroda is, ahol dolgozom. Mindenki segítőkész, barátságos, jókedvűen telnek a mindennapok. Ez sokat jelent számomra. Ha problémám van, bárkihez fordulhatok segítségért.

Céljaim

Szerettem volna egy biztos munkahelyet, ahol stresszmentesen végezhetem a munkámat, ezt a UCC-nél megkaptam.

A főiskola után pár évig dolgoztam biztosítási területen, de szerettem volna kiszámítható bérezést, ezért kerestem új munkát. Ennek már hét éve, azóta a UCC csapatát erősítem.

A 2018-as karácsonyi vacsorán megkaptam a Minőség-díjat. Nagyon jól esett, hogy ennyi ember előtt elismerték a munkámat.

Stabil munkahely, versenyképes fizetés, szabad hétvége. A kollégákkal segítjük egymást, összetartó csapat vagyunk.

Céljaim

Minden hónapban a lehető legjobban teljesíteni és hazavinni a maximális bónuszt.

Lilla

Zsófia

2014-ben szólt az egyik barátnőm, hogy jelentkezzek a UCC csapatába. Ő akkor már évek óta itt dolgozott és nagyon pozitív véleménnyel volt a cégről. Ösztönzésére kipróbáltam magam a felvételin, és nagyon megtetszett a közvetlen, mosolygós légkör. Sajnos családi okok miatt abban az évben még nem tudtam jönni dolgozni, azonban egy év múlva is a UCC maradt a ranglétrán az első számú munkahely. Később újra felvételiztem, és újra sikerült!

Megtiszteltetésnek éreztem, mikor engem kértek fel arra, hogy próbáljak ki egy új munkafolyamatot. Rövid idő alatt olyan sikert értem el, amelynek köszönhetően újabb munkahelyek teremtődhettek. Sokat jelent nekem, hogy segíthettem másoknak.

A kompetenciamérésnek köszönhetően tudják, hogy mi való nekem, hogy mit tudok elvégezni. Ez az első olyan munkahelyem, ahol önmagam lehetek, olyan mintha nem is dolgoznék. Tetszik, hogy itt mindenki barátságos, fiatalos, segítőkész és nem csak telefonálni lehet. Sokat tanulok itt és marad energiám az otthoni tanuláshoz is.

Céljaim

Biztos munkát akarok és olyat, amit lehet jókedvűen csinálni, tehát szeretnék a UCC-nél maradni! Később, ha lesz rá lehetőség szívesen hasznosítanám itt pénzügyi tanulmányaimat. Egy éven belül pedig szeretnék középfokú nyelvvizsgát tenni angolból és németből.

2011-ben egy másik call centerben dolgoztam, de több okból sem voltam megelégedve, például több alkalommal is késett a fizetés. Emiatt munka mellett kerestem egy másik lehetőséget és találtam is, azóta itt dolgozom.

2013 –ban megkaptam a United Call Centers Minőség-díját, amely az anyagi elismerés mellett azért esett nagyon jól, mert úgy éreztem elismerik azt a munkát amelyet akkor már két éve végeztem.

Stabil, kiszámítható munkahely. Eddig körülbelül ötvenszer kaptam fizetést és minden egyes alkalommal időben jött. Az összege nagyon is versenyképes, amennyiben az ember komolyan veszi a munkáját. Itt nem jelent hátrányt az, hogy gyermekem van és az, hogy nekem ő a legfontosabb. Sokat nevetünk, ennyi idő alatt jó néhány emlékezetes hívásunk volt.

Céljaim

Nekem az a fontos, hogy kiegyensúlyozott, boldog életet élhessek, idegeskedés nélkül. Szeretnék minél többet utazni, világot látni. Tetszik nekem az üzleti ügyfelekkel való foglalkozás, továbbra is ezt fogom csinálni.

Kriszta

Rita

Megváltozott munkaképességűként kerültem a UCC-hez 2017 tavaszán. Fontos volt, hogy olyan munkahelyem legyen, ami könnyű, ülőmunka, és lehetőségem legyen csak részmunkaidőben dolgozni. Ez a UCC-nél adott volt és mindenki már az első alkalommal nagyon kedves, szimpatikus volt. Egyszerű telefonos kampányokkal kezdtem, majd egy adódó új lehetőséget megragadva az értékesítés területén próbálhattam ki magam. Ebben megtaláltam önmagamat, így azóta is ezt csinálom, örömmel tölt el, hogy új és változatos területeken bizonyíthatok.

Két év után megkaptam a hónap dolgozója elismerést. Ez nagyon jól esett, remekül visszaigazolta az elvégzett munkám minőségét.

A UCC kollégáihoz való hozzáállása miatt ideális munkahely családosoknak, és tulajdonképpen bárkinek. Ezen felül családias a hangulat, mindenkinek van mindig egy kedves szava a másikhoz. Vezetőink a munkánkat folyamatosan segítik, folyamatosan visszajelzést kapunk, ami nagyon fontos. Jól érzem itt magam, szeretek a UCC-nél dolgozni.

Céljaim

Hosszú távban gondolkodom, remélem még sokáig fogom erősíteni a cég csapatát. Céljaim közé tartozik a folyamatos fejlődés, hogy mindig legjobb tudásom szerint tudjam végezni a rám bízott feladatokat.