Telefonos ügyfélszolgálati ügyintéző

Motivált vagy? Szeretnél azonnal munkába állni?

pozíciónk betöltésére, és legyél csapatunk legújabb tagja!

Miskolci irodánkba keresünk lelkes és barátságos, telefonos ügyfélszolgálati munkatársakat, akik segítenek ügyfeleinknek a problémáik megoldásában és kérdéseik megválaszolásában.

Feladatok:

  • Bejövő hívások, e-mailek kezelése
  • Ügyfelekkel történő telefonos kapcsolattartás
  • Ügyfelek felmerülő kérdéseinek megválaszolása, panaszkezelés
  • Ügyfelek professzionális kiszolgálása
  • Hívásokhoz kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása

Te vagy az ideális jelölt, amennyiben:

  • Kiemelkedő a kommunikációs készséged
  • Azonnal munkába tudsz állni
  • Csapatjátékos vagy, de képes az önálló munkavégzésre is
  • Igényes vagy munkád minőségére
  • Siker- és eredményorientált vagy
  • Vonz a versenykörnyezet, folyamatosan keresed a lehetőségeket a fejlődésre

Miért dolgozz velünk?

  • Fix havi bért, versenyképes juttatási csomagot nyújtunk
  • Szabad hétvégéket biztosítunk
  • Az irodai munkavégzésen túl akár otthonról is dolgozhatsz
  • Stabil, biztos, hosszú távú karriert kínálunk
  • Fiatalos, lendületes, összetartó csapat tagja lehetsz
  • Mentorprogramot és jó hangulatú tréningeket szervezünk
  • Sokszínű, változatos szakmai kihívások és feladatok várnak Rád!

    Név *

    Lakhely *

    Telefonszám *

    E-mail cím *

    Születési idő *

    Legmagasabb iskolai végzettség *

    Nyelvismeret *

    Rendelkezik call centeres tapasztalattal? *

    CV feltöltés (nem kötelező) [doc|docx|pdf - Max:25MB]