Bejövő értékesítési munkatárs

Motivált vagy? Készen állsz a fejlődésre?
Jelentkezz hozzánk Bejövő értékesítési munkatárs pozíciónk betöltésére, és legyél csapatunk legújabb tagja!

Te vagy az ideális jelölt, amennyiben:

  • Kiemelkedő a kommunikációs készséged
  • Felismered és proaktívan keresed az értékesítési szituációkat
  • Csapatjátékos vagy, de képes az önálló munkavégzésre is
  • Igényes vagy munkád minőségére
  • Siker- és eredményorientált vagy
  • Vonz a versenykörnyezet, folyamatosan keresed a lehetőségeket a fejlődésre
  • Motivál a lehetőség, hogy jobb teljesítménnyel magasabb fizetést érj el

Feladatok:

  • Ügyfeleink élményként éljék meg a telefonon történő ügyintézést, szerződéskötést,
  • Teljes körű igényfelmérésben részesüljenek, ami alapján megtalálod, bemutatod és értékesíted számukra a hozzájuk legjobban illő szolgáltatás csomagot

Miért dolgozz velünk?

  • Bruttó 300.000-350.000 Ft közötti havi bért biztosítunk
  • Stabil, biztos, hosszú távú karriert kínálunk
  • Mentorprogramot és jó hangulatú tréningeket szervezünk
  • Sokszínű, változatos szakmai kihívások és feladatok várnak rád
  • Fiatalos, lendületes, összetartó csapat tagja lehetsz
  • Akár otthonról is dolgozhatsz
  • Ha jól végzed a munkád, lesz lehetőséged az előrelépésre

Amit elvárunk:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Cél- és eredményorientáltság
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (pl.: MS Office)
  • Ügyfélközpontú szemlélet, sales attitűd
  • Problémamegoldó készség

    Név *

    Lakhely *

    Telefonszám *

    E-mail cím *

    Születési idő *

    Legmagasabb iskolai végzettség *

    Nyelvismeret *

    Rendelkezik call centeres tapasztalattal? *

    CV feltöltés (nem kötelező) [doc|docx|pdf - Max:25MB]